LEDVANCE FV panel.solární 425Wp monofac. 172x113cm F3 ; celočerný
KOD KRAT.:OSF4099854388354
KOD VÝR.:4099854388354
EAN.:4099854388354
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | Special |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900393187 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| Označení IEC | LR9 |
| Označení zdroje | LR9/PX625G |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 7638900011104 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900995121 | box | 11 | bli |
| KOD | ENEPX625G | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900393187 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900393184 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:OSF4099854388354
KOD VÝR.:4099854388354
EAN.:4099854388354
KOD KRAT.:MGLA10059
KOD VÝR.:LA10059
EAN.:4892657089677
KOD KRAT.:PHLEDB7/CWF/E14
KOD VÝR.:8719514309685
EAN.:8719514309685
KOD KRAT.:TD28004144
KOD VÝR.:28004144
EAN.:9006210793696
KOD KRAT.:AN211P/15x10/SM
KOD VÝR.:5906194000930
EAN.:5906194000930
KOD KRAT.:ENH392/384MBL1
KOD VÝR.:7638900083095
KOD KRAT.:GPZR20
KOD VÝR.:1012402000
EAN.:4891199000072
KOD KRAT.:GP910ABL2
KOD VÝR.:1021091012
EAN.:4891199000065
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena