MODUS nouzové svítidlo LED HELIOS-HWM 1x3W SA/1h. IP65 přisaz;
KOD KRAT.:MOHWM/3W/C/1/SA/X/O
KOD VÝR.:OZN/HWM/3W/C/1/SA/X/OP
EAN.:5902448993805
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Q-DECO |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099013974 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 700 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3900 lm |
| Šířka balení | 640 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 36 W |
| Užitý zdroj | LED |
| KOD | MOQD5A/700ND/SKY2012 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099013974 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOHWM/3W/C/1/SA/X/O
KOD VÝR.:OZN/HWM/3W/C/1/SA/X/OP
EAN.:5902448993805
KOD KRAT.:PHIH8719514338340
KOD VÝR.:871951433834000
EAN.:8719514338340
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena