PHILIPS LED kapka P48 7W/60W E14 6500K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDP7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309760
EAN.:8719514309760
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099010072 |
| Délka | 1210 |
| Šířka | 240 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1230 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 123 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 265 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 116 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Výška/hloubka | 52 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 950 |
| Zástavbová šířka | 150 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 38 W |
| Světelný tok | 4400 lm |
| EAN | 8596099010072 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOESO4000RMKO3ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDP7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309760
EAN.:8719514309760
KOD KRAT.:KAH05VVF4G1B
EAN.:8591043358217
KOD KRAT.:MOQP2B/500ND
KOD VÝR.:QP2B600/500ND
EAN.:8595073715019
KOD KRAT.:MOQP3A/1050DIM
KOD VÝR.:QP3A600/1050DIM
EAN.:8595073720754
KOD KRAT.:MOQP3B/500ND
KOD VÝR.:QP3B600/500ND
EAN.:8595073702170
KOD KRAT.:MOBA4000M345TRI/NDMU
KOD VÝR.:BA4000M345TRI/NDMULTI
EAN.:8596099169466
KOD KRAT.:OSISMF15RGBTWNEOWF
KOD VÝR.:4058075504783
EAN.:4058075504783
KOD KRAT.:MOESO6000SSKO4ND
KOD VÝR.:ESO6000SSKO4ND
EAN.:8596099019624
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/9279
KOD VÝR.:871951433391800
EAN.:8719514333918
KOD KRAT.:KACGSG3C1
KOD VÝR.:H05RR-F3G1
EAN.:5900424447489
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena