NOARK rozvodnice na omítku PHS 8T 8mod. IP65 průhledná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:NO101493
KOD VÝR.:101493
EAN.:8592765014948
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Q-DECO |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099013967 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 700 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3900 lm |
| Šířka balení | 640 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 36 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 8596099013967 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQD5A/700ND/SKY2013 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NO101493
KOD VÝR.:101493
EAN.:8592765014948
KOD KRAT.:OSEVING1256.5W/824D
KOD VÝR.:4058075808997
EAN.:4058075808997
KOD KRAT.:MO2430320731
KOD VÝR.:2430320731
KOD KRAT.:SEZ6303-15P/S
KOD VÝR.:6303-15P/S
EAN.:8585007331637
KOD KRAT.:SEZSTI613-6
KOD VÝR.:STI613-6
EAN.:5999547616131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena