PHILIPS svít.track.LED EasyLink Tobia SP 3x5W BL KIT HV
KOD KRAT.:PHI8721103039736
KOD VÝR.:872110303973600
EAN.:8721103039736
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099006310 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Délka balení | 700 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 320 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 100 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 45 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 596 |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Zástavbová šířka | 296 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 26 W |
| Světelný tok | 2600 lm |
| EAN | 8596099006310 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQ5B/500ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103039736
KOD VÝR.:872110303973600
EAN.:8721103039736
KOD KRAT.:OS4058075851603
KOD VÝR.:4058075851603
EAN.:4058075851603
KOD KRAT.:PHI8721103131379
KOD VÝR.:872110313137900
EAN.:8721103131379
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KOND
KOD VÝR.:IBP3000A4KO600ND
EAN.:8596099014940
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena