MODUS LED panel QP 70W 8500lm/853 IP20; 120x60cm pris./závěs Dim
KOD KRAT.:MOQP5D/1400DIM
KOD VÝR.:QP5D600/1400DIM
EAN.:8595073795073
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902288989020 |
| Rozměry | 150 x 300 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 150 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 300 mm |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Výška balení | 1 mm |
| EAN | 5902288989020 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOPIK26 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP5D/1400DIM
KOD VÝR.:QP5D600/1400DIM
EAN.:8595073795073
KOD KRAT.:MGLG7309.5w-E27
KOD VÝR.:LG7309.5w
EAN.:4892657081220
KOD KRAT.:PHI31803/31/EO
KOD VÝR.:8718696163627
EAN.:8718696163627
KOD KRAT.:MOISRAC4KV4V162/ND10
KOD VÝR.:ISRAC4KV4V162/ND1050I3
EAN.:8595073722307
KOD KRAT.:PHI17273/47/16
KOD VÝR.:8718291479451
EAN.:8718291479451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena