MEGAMAN LED žárovka A60 9.5W/60W E27 2800K 810lm Dim2Warm 25Y opál
KOD KRAT.:MGLG7309.5w-E27
KOD VÝR.:LG7309.5w
EAN.:4892657081220
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073795073 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Délka balení | 1200 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 120 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 8500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 600 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 121 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 460 |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Zástavbová šířka | 180 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 70 W |
| Typ svítidla | závěsné |
| EAN | 8595073795073 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQP5D/1400DIM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG7309.5w-E27
KOD VÝR.:LG7309.5w
EAN.:4892657081220
KOD KRAT.:PHI31803/31/EO
KOD VÝR.:8718696163627
EAN.:8718696163627
KOD KRAT.:MOISRAC4KV4V162/ND10
KOD VÝR.:ISRAC4KV4V162/ND1050I3
EAN.:8595073722307
KOD KRAT.:PHI17273/47/16
KOD VÝR.:8718291479451
EAN.:8718291479451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena