PHILIPS stropní svítidlo myLiving Suede 1x40W 3300lm/827 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI31803/31/EO
KOD VÝR.:8718696163627
EAN.:8718696163627
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657081220 |
| Rozměry | 117 x 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | Dim2Warm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 9.5 W |
| Světelný tok | 810 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 25000 hod |
| KOD | MGLG7309.5w-E27 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657081220 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI31803/31/EO
KOD VÝR.:8718696163627
EAN.:8718696163627
KOD KRAT.:MOISRAC4KV4V162/ND10
KOD VÝR.:ISRAC4KV4V162/ND1050I3
EAN.:8595073722307
KOD KRAT.:PHI17273/47/16
KOD VÝR.:8718291479451
EAN.:8718291479451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena