MODUS magnet KRP-32 pr.32mmx8mm pro.přisaz.svít.; prohlubeň.pro.M5 BL4
KOD KRAT.:MO51009913/4
KOD VÝR.:51009913/4
EAN.:8594031136248
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902288988436 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 300 mm |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Výška balení | 1 mm |
| EAN | 5902288988436 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOPIK25S | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MO51009913/4
KOD VÝR.:51009913/4
EAN.:8594031136248
KOD KRAT.:ENL522UBL1
KOD VÝR.:7638900332872
EAN.:7638900332872
KOD KRAT.:GPCR2016
KOD VÝR.:1042201615
EAN.:4891199001123
KOD KRAT.:VAHV392BL1
KOD VÝR.:V392
EAN.:4008496245796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena