MODUS piktogram P24S východ vlevo 100x300mm
KOD KRAT.:MOPIK24S
KOD VÝR.:OZAWPIK24S
EAN.:5902288988429
| Výrobce: | |
| Výrobce | DESKO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595108200053 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| Patice | E14 |
| KOD | DK-AB1253034 | ks | 1 | ks |
| EAN | 2090000013542 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595108200053 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOPIK24S
KOD VÝR.:OZAWPIK24S
EAN.:5902288988429
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 03
KOD VÝR.:3558E-A00610 03
EAN.:8595017272752
KOD KRAT.:OS4099854291128
KOD VÝR.:4099854291128
EAN.:4099854291128
KOD KRAT.:MDTS130/20
KOD VÝR.:S130-20NEW
EAN.:8594031134442
KOD KRAT.:PHH8720169371538
KOD VÝR.:872016937153800
EAN.:8720169371538
KOD KRAT.:MOIBP4000A3KO625DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A3KO625DALI/EU
EAN.:8596099095000
KOD KRAT.:AB2CDS251001R0204
KOD VÝR.:2CDS251001R0204
EAN.:4016779606905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena