PCE nástěnná přívodka 32A 4-pólová 400V IP44
KOD KRAT.:PCE5246
KOD VÝR.:524-6
EAN.:9003399060311
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321665379 |
| Délka | 430.00 |
| Průměr | 106.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bezbarvý |
| Délka balení | 465.00000000 mm |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Pracovní poloha | P30 |
| přepravní rozměr cm | 46.5 cm |
| Příkon | 2000 W |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 200000 lm |
| Šířka balení | 130.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4300 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| uwe filter | ANO |
| Výška balení | 130.00000000 mm |
| Index barevného podání | 60-69 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Životnost | 9000 hod |
| EAN | 4008321665379 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300015347 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321665386 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSVHIT2000/N/I | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PCE5246
KOD VÝR.:524-6
EAN.:9003399060311
KOD KRAT.:PHL15/10-T5
KOD VÝR.:871150095148927
EAN.:8711500951489
KOD KRAT.:PHLEDA7W/CW
KOD VÝR.:871869670543800
EAN.:8718696705438
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:PHLEDA10.5/9WGDF/E27
KOD VÝR.:8719514324114
EAN.:8719514324114
KOD KRAT.:AB3171-80114
KOD VÝR.:3171-80114
EAN.:8595017201806
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena