EMOS koaxiální kabel anténní přímý 5m Kód:S30500
KOD KRAT.:BES30500
KOD VÝR.:2333130051
EAN.:8592920107751
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099013561 |
| Délka | 335 |
| Šířka | 1235 |
| Výška | 855 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 1240 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 124 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 360 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| EAN | 8596099013561 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQVESTRAMC600 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BES30500
KOD VÝR.:2333130051
EAN.:8592920107751
KOD KRAT.:SIWZ416-1
KOD VÝR.:WZ416-1
EAN.:8592718016272
KOD KRAT.:OSQTP521435
KOD VÝR.:4008321329073
EAN.:4008321329073
KOD KRAT.:BEP5729
KOD VÝR.:3402044000
EAN.:8592920080405
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena