PHILIPS WiZ svít.panel.LED CeilingSQ 36W 3400lm/827-65 IP20 ; bílá 60x60
KOD KRAT.:PHIW8719514554856
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURALAMP |
|---|---|
| Produktová řada | RTF DOWNLIGHT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8011905835699 |
| Průměr | 100 mm |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | downlight |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Příkon | 8 W |
| Světelný tok | 540 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 8011905835699 | ks | 1 | ks |
| KOD | DUSV305440 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8719514554856
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372689
KOD VÝR.:871951437268900
EAN.:8719514372689
KOD KRAT.:OSISAHPLP203030
KOD VÝR.:4058075576070
EAN.:4058075576070
KOD KRAT.:OSISAHPLF203030
KOD VÝR.:4058075576018
EAN.:4058075576018
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDSM
EAN.:8595073796797
KOD KRAT.:OSH64429PRO
KOD VÝR.:4050300987262
EAN.:4050300987262
KOD KRAT.:AMEPH4400121
KOD VÝR.:EPH4400121
EAN.:3606480526992
KOD KRAT.:OSISMPLF286010TWWF
KOD VÝR.:4058075484610
EAN.:4058075484610
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena