LEDVANCE LED panel PANEL.C 33W 3630lm/830/90° IP40 50Y DALI; UGR19
KOD KRAT.:OSILPC33/90/830UDA
KOD VÝR.:4099854017100
EAN.:4099854017100
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099027223 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | ANO |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3400 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 2900 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 97 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 410 |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Zástavbová šířka | 90 |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| KOD | MOQP2C600/B700NDNZ/9 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099027223 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILPC33/90/830UDA
KOD VÝR.:4099854017100
EAN.:4099854017100
KOD KRAT.:KACY2.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U2,5
EAN.:8595067502694
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP5000A4KN600DALI
EAN.:8596099037956
KOD KRAT.:MOISSAC4KVM4V160/ND2
KOD VÝR.:ISSAC4KVM4V160/ND1050I3
EAN.:8596099044855
KOD KRAT.:MOBRSB4KO300V6/NDMUL
KOD VÝR.:BRSB4KO300V6/NDMULTI
EAN.:8596099110116
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KO600/N1
KOD VÝR.:FIT5000A4KO600/ND
EAN.:8596099024826
KOD KRAT.:OSVHITS2000NDLS
KOD VÝR.:4008321525499
EAN.:4008321525499
KOD KRAT.:OSIORBUSBL22/830B
KOD VÝR.:4058075752887
EAN.:4058075752887
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KN600DALIT
EAN.:8596099071561
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena