MODUS přisazené svítidlo LLX-LED 1xG13 AL IP20; 120cm vc. trubic PH
KOD KRAT.:MOLLXL1LED1200AL/LPH
KOD VÝR.:LLXL1LED1200AL/LPH
EAN.:8595073778892
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075484696 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 332.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Ostatní |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 33.3 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 92.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 80 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 300.00 |
| Výška balení | 333.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 69.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075484702 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075484696 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMPLF2030MCWF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOLLXL1LED1200AL/LPH
KOD VÝR.:LLXL1LED1200AL/LPH
EAN.:8595073778892
KOD KRAT.:MOIBP3000A3KNND
KOD VÝR.:IBP3000A3KN600ND
EAN.:8596099018474
KOD KRAT.:AMEPH4300121
KOD VÝR.:EPH4300121
EAN.:3606480526930
KOD KRAT.:BES03030
KOD VÝR.:2421130212
EAN.:8595025348838
KOD KRAT.:MOLV2U/3W/C/3/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2U/3W/C/3/SA/X/WH
EAN.:5902869503812
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena