MODUS nouzové svítidlo LED LOVATO II 1x3W SA/3h. IP41 pris.; U-univ.opt. bílá
KOD KRAT.:MOLV2U/3W/C/3/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2U/3W/C/3/SA/X/WH
EAN.:5902869503812
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025348838 |
| Délka | 3 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | guma |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 2 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 41 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 410 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | BES03030 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920049853 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025348838 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025348852 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:MOLV2U/3W/C/3/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2U/3W/C/3/SA/X/WH
EAN.:5902869503812
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena