GP baterie alkalicka-speciální MN11/A11
KOD KRAT.:GP11A
KOD VÝR.:1021001115
EAN.:4891199011467
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480526930 |
| Váha | 0.063 kg |
| Rozměry | 48x83x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 83 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 40 mm |
| Druh strojku | datová zásuvka |
| Druh upevnění | Ostatní |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Krytí | IP20 |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 3606480526930 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480526937 | bal | 4 | ks |
| EAN | 33606480526931 | box | 11 | ks |
| KOD | AMEPH4300121 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GP11A
KOD VÝR.:1021001115
EAN.:4891199011467
KOD KRAT.:PHLEDHFG7.2W/WH
KOD VÝR.:871951434300900
EAN.:8719514343009
KOD KRAT.:HTRCUDUDA18
KOD VÝR.:V913
EAN.:8595614723053
KOD KRAT.:SASPP3015C/25
KOD VÝR.:SUP.3.401/25
EAN.:8594031136750
KOD KRAT.:PHIH17432/30/P7
KOD VÝR.:8718696170519
EAN.:8718696170519
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena