SOLIGHT zásuvka pro pohyblivý přívod 5-zásuvkový vypínač /PZ16/
KOD KRAT.:SIPZ16
KOD VÝR.:PZ16
EAN.:8592718026905
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075574151 |
| Délka | 127.00 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 95.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 136.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 2 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 100.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 80 |
| Úhel vyzařování | 21-40 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 280.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 230.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075574151 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMORWT1223x13WWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075574168 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SIPZ16
KOD VÝR.:PZ16
EAN.:8592718026905
KOD KRAT.:PHWHFS175UV
KOD VÝR.:6922341927003
EAN.:6922341927003
KOD KRAT.:KCSI820B
KOD VÝR.:SI8/20B
KOD KRAT.:HDL381
KOD VÝR.:L381
EAN.:8595118871373
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:OSF4099854147944
KOD VÝR.:4099854147944
EAN.:4099854147944
KOD KRAT.:PHIH50633/30/P7
KOD VÝR.:8718696171547
EAN.:8718696171547
KOD KRAT.:OSF4099854149009
KOD VÝR.:4099854149009
EAN.:4099854149009
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena