MODUS přisazené svítidlo LED ESO 38W 4600lm/840 IP40 ND ;nanopr.kryt
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075763500 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 322.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 32.2 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2450 lm |
| Šířka balení | 322.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 157.00000000 mm |
| Krytí | IP44 |
| KOD | OSISMCIRCCAMWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075763500 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075763517 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
KOD KRAT.:PHPIEGU103/WW
KOD VÝR.:872790097050000
EAN.:8727900970500
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena