PHILIPS HUE-WA stolní lampička WCA Bloom 7.1W 500lm/RGB IP20 ;bílá˙
KOD KRAT.:PHIHBLOOM7.1/RGB/WT
KOD VÝR.:871869977098300
EAN.:8718699770983
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075478374 |
| Délka | 145.00 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 90.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100.00000000 mm |
| Druh svítidla | Zemní bodec |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 17.5 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 140.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 52 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 175.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 295.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075478374 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMGARDSP5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075478381 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIHBLOOM7.1/RGB/WT
KOD VÝR.:871869977098300
EAN.:8718699770983
KOD KRAT.:PHI16483/93/P3
KOD VÝR.:8718696161340
EAN.:8718696161340
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH21500
KOD VÝR.:4058075695139
EAN.:4058075695139
KOD KRAT.:PHPIEA10/827
KOD VÝR.:872790096862000
EAN.:8727900968620
KOD KRAT.:HTRJR1.0
KOD VÝR.:V380
EAN.:8595614706407
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL3000RL1KV4NDNZ
EAN.:8596099032043
KOD KRAT.:MGLG206046/WW
KOD VÝR.:LG206046-OPv00
EAN.:4892657100358
KOD KRAT.:OSEFA50/7W/827DST
KOD VÝR.:4058075132917
EAN.:4058075132917
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena