PILA LED žárovka A60 10W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHPIEA10/827
KOD VÝR.:872790096862000
EAN.:8727900968620
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 4058075695139 |
| Délka | 1450mm |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 23mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 42 mm |
| Výška/hloubka | 23.0 |
| EAN | 4058075695146 | box | 11 | ks |
| KOD | OSIDPTH-KITH21500 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075695139 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHPIEA10/827
KOD VÝR.:872790096862000
EAN.:8727900968620
KOD KRAT.:HTRJR1.0
KOD VÝR.:V380
EAN.:8595614706407
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL3000RL1KV4NDNZ
EAN.:8596099032043
KOD KRAT.:MGLG206046/WW
KOD VÝR.:LG206046-OPv00
EAN.:4892657100358
KOD KRAT.:OSEFA50/7W/827DST
KOD VÝR.:4058075132917
EAN.:4058075132917
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena