PHILIPS nástěnné svítidlo LED myGarden Bustan 2x4.5W 1000lm/840 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHI16483/93/P3
KOD VÝR.:8718696161340
EAN.:8718696161340
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Bloom |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699770983 |
| Váha | .452 kg |
| Energetická třída | G |
| Rozměry | 101x129x126mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 111 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 22.7 cm |
| Příkon | 7.1 W |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 218 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | III |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 227 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 500 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8718699770983 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIHBLOOM7.1/RGB/WT | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002375901 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI16483/93/P3
KOD VÝR.:8718696161340
EAN.:8718696161340
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH21500
KOD VÝR.:4058075695139
EAN.:4058075695139
KOD KRAT.:PHPIEA10/827
KOD VÝR.:872790096862000
EAN.:8727900968620
KOD KRAT.:HTRJR1.0
KOD VÝR.:V380
EAN.:8595614706407
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL3000RL1KV4NDNZ
EAN.:8596099032043
KOD KRAT.:MGLG206046/WW
KOD VÝR.:LG206046-OPv00
EAN.:4892657100358
KOD KRAT.:OSEFA50/7W/827DST
KOD VÝR.:4058075132917
EAN.:4058075132917
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena