PHILIPS HUE-WA svít.down.LED Milliskin 1x5W GU10 350lm/822-65/WA IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHIH8719514338562
KOD VÝR.:871951433856200
EAN.:8719514338562
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075729148 |
| Délka | 54.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Ostatní |
| Délka balení | 61.00000000 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 9.6 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Svítivost | 600 cd |
| Šířka balení | 78.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 96.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 45 st. |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075729155 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075729148 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMGU104.7DZB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514338562
KOD VÝR.:871951433856200
EAN.:8719514338562
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena