NIL bužírka smršťovací 4.8mm (zahřát.až 2.4mm) modrá ;Kód:RCACS 4.8/2.4-1000
KOD KRAT.:MDSBM4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048833
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Lily |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696167960 |
| Váha | .43 kg |
| Rozměry | 194x70x84mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 235 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 23.5 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 650 lm |
| Šířka balení | 310 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 223 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 8 W |
| Životnost | 25000 hod |
| GPC | 915005629701 | ks | 1 | set |
| EAN | 8718696167960 | set | 12 | set |
| KOD | PHIH17414/30/P7 | set | 12 | set |
| EAN | 08720169186828 | box | 11 | set |
| EAN | 8718696236314 | box | 11 | set |
| EAN | 08718696236314 | box | 11 | set |
KOD KRAT.:MDSBM4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048833
KOD KRAT.:AMINS44008
KOD VÝR.:INS44008
EAN.:3606489819224
KOD KRAT.:PHIH16472/93/P0
KOD VÝR.:8718696154465
EAN.:8718696154465
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena