PHILIPS nástěnné svítidlo LED myGarden Arbour 1x6W 600lm IP44 ;antracit senz.
KOD KRAT.:PHI16461/93/16
KOD VÝR.:8718696131251
EAN.:8718696131251
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075729308 |
| Průměr | 100 mm |
| Šířka | 100 |
| Výška | 115 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 208.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 20.8 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 146.00000000 mm |
| Výška balení | 115.00000000 mm |
| EAN | 4058075729308 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075729315 | box | 11 | ks |
| KOD | OSISMPLUGOUT1.5ZB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI16461/93/16
KOD VÝR.:8718696131251
EAN.:8718696131251
KOD KRAT.:BEJ0220
KOD VÝR.:2501100100
EAN.:8595025311955
KOD KRAT.:HTRSOa
KOD VÝR.:V075
EAN.:8595614701150
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena