TREMIS hromosvodová svorka větší na okapné žlaby (oplech aj) SOa zinek
KOD KRAT.:HTRSOa
KOD VÝR.:V075
EAN.:8595614701150
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025311955 |
| Balení | 60 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 74 mm |
| Výška balení | 95 mm |
| EAN | 8594031130789 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025311955 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025330109 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEJ0220 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HTRSOa
KOD VÝR.:V075
EAN.:8595614701150
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena