EATON rozvodnice píříslušenství krycí deska plechová výřez.45mm ;šedá
KOD KRAT.:EABPZ-FP-800/150-45
KOD VÝR.:286690
EAN.:4015082866907
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075532120 |
| Průměr | 100.0 mm |
| Výška | 115.0 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 208.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 20.8 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 145.50000000 mm |
| Výška balení | 115.00000000 mm |
| EAN | 4058075532120 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMPLUGOUT1.5WF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075532137 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:EABPZ-FP-800/150-45
KOD VÝR.:286690
EAN.:4015082866907
KOD KRAT.:OSVXBOR300W/60COFR
KOD VÝR.:4008321137722
EAN.:4008321137722
KOD KRAT.:SP74901101
KOD VÝR.:74901101
EAN.:4013902941308
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:EOBZ912
KOD VÝR.:1912
EAN.:8594012220836
KOD KRAT.:OSISAHCIRC18450SI
KOD VÝR.:4058075762787
EAN.:4058075762787
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena