GP baterie alkalicka-knoflík. LR54 1.5V/189
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082866907 |
| Délka | 800mm |
| Rozměry | 800x150mm |
| Šířka | 720 |
| Výška | 149 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 800 mm |
| Materiál | Kov |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| přepravní rozměr cm | 80 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| KOD | EABPZ-FP-800/150-45 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9010238133594 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena