LEDVANCE SMART+ luster P47 4.9W/40W E14 27-6500K 470lm Dim 20Y WIFI 3-pack
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF/3
KOD VÝR.:4058075779112
EAN.:4058075779112
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075485976 |
| Délka | 89.50 |
| Průměr | 46.50 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 61.00000000 mm |
| Označení zdroje | P47 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| KOD | OSESMP4TWE14WF/3# | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075485976 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075485983 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF/3
KOD VÝR.:4058075779112
EAN.:4058075779112
KOD KRAT.:OSL18/840SP
KOD VÝR.:4008321874245
EAN.:4008321874245
KOD KRAT.:OSEVB4.9/865/3
KOD VÝR.:4058075385184
EAN.:4058075385184
KOD KRAT.:OSESMB4.9DWF/3
KOD VÝR.:4058075779037
EAN.:4058075779037
KOD KRAT.:OSESMP4MCE14WF/3#
KOD VÝR.:4058075485990
EAN.:4058075485990
KOD KRAT.:OSEVB4.9/827/2
KOD VÝR.:4058075479098
EAN.:4058075479098
KOD KRAT.:PHLEDCPG93.2W830
KOD VÝR.:871951430395900
EAN.:8719514303959
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena