LEDVANCE SMART+ luster P47 5W/40W E14 RGBW 470lm Dim 20Y WIFI 3-pack
KOD KRAT.:OSESMP4MCE14WF/3#
KOD VÝR.:4058075485990
EAN.:4058075485990
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075779037 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 67.00000000 mm |
| Označení zdroje | B38 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 20.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 130.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 204.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075779037 | pck | 3 | pck |
| KOD | OSESMB4.9DWF/3 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075779044 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:OSESMP4MCE14WF/3#
KOD VÝR.:4058075485990
EAN.:4058075485990
KOD KRAT.:OSEVB4.9/827/2
KOD VÝR.:4058075479098
EAN.:4058075479098
KOD KRAT.:PHLEDCPG93.2W830
KOD VÝR.:871951430395900
EAN.:8719514303959
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena