OSRAM LED svíčka VALUE B35 4.9W/40W E14 6500K 470lm NonDim 15Y opál 3-pack
KOD KRAT.:OSEVB4.9/865/3
KOD VÝR.:4058075385184
EAN.:4058075385184
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SMARTLUX PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321874245 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 605 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 60.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 27 mm |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4008321874245 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSL18/840SP | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321874252 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEVB4.9/865/3
KOD VÝR.:4058075385184
EAN.:4058075385184
KOD KRAT.:OSESMB4.9DWF/3
KOD VÝR.:4058075779037
EAN.:4058075779037
KOD KRAT.:OSESMP4MCE14WF/3#
KOD VÝR.:4058075485990
EAN.:4058075485990
KOD KRAT.:OSEVB4.9/827/2
KOD VÝR.:4058075479098
EAN.:4058075479098
KOD KRAT.:PHLEDCPG93.2W830
KOD VÝR.:871951430395900
EAN.:8719514303959
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena