MODUS přívodní kabel 3x0.75 ttransparentní+bílý.kryt ;Kód: ZHS3/B
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075778658 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 61.01000000 mm |
| Označení zdroje | P47 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.01000000 mm |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075778658 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075778665 | box | 11 | ks |
| KOD | OSESMP4.9MCE14WF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
KOD KRAT.:PCE0156TT
KOD VÝR.:015-6TT
EAN.:9003399230103
KOD KRAT.:AMWDE000613
KOD VÝR.:WDE000613
EAN.:3303432400354
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
KOD KRAT.:SASP45360C
KOD VÝR.:SEL.3.426
EAN.:8014748300638
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena