SOLIGHT prodlužovák, spojka,10m, F3G1.5, bílá /PS06/
KOD KRAT.:SIPS06
KOD VÝR.:PS06
EAN.:8595092107376
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169331037 |
| Rozměry | 30,7x421x421mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 431.5 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 43.15 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 426.5 mm |
| Výška balení | 36.5 mm |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 3100 lm |
| EAN | 8720169331037 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169331037 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169331044 | box | 11 | ks |
| GPC | 929003823701 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIPS06
KOD VÝR.:PS06
EAN.:8595092107376
KOD KRAT.:EABC-U-1/8-TW-ECO
KOD VÝR.:281697
EAN.:4015082816971
KOD KRAT.:PHIH8720169330610
KOD VÝR.:8720169330610
EAN.:8720169330610
KOD KRAT.:KK8654_HB
KOD VÝR.:8654_HB
EAN.:8595057613270
KOD KRAT.:OSF4099854199875
KOD VÝR.:4099854199875
EAN.:4099854199875
KOD KRAT.:KACYKY4B4
KOD VÝR.:CYKY4x4
EAN.:5907802037645
KOD KRAT.:MGLC0404.9/WW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-2700K
EAN.:4892657053456
KOD KRAT.:PHI17382/30/PN
KOD VÝR.:8718696165843
EAN.:8718696165843
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena