Schneider jistič iC60N 1-pól. 10A B 6kA
KOD KRAT.:AMA9F03110
KOD VÝR.:A9F03110
EAN.:3606480439674
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075574731 |
| Délka | 124mm |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 122mm |
| Výška | 29mm |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Délka balení | 52 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | Mat |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 127 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| Účinnost svítidla | 90 |
| Úhel vyzařování | 100 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 112 mm |
| Výška/hloubka | 29.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075574731 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIFLCO20/830BK | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075574748 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMA9F03110
KOD VÝR.:A9F03110
EAN.:3606480439674
KOD KRAT.:SISSN1203E
KOD VÝR.:SSN1203E
EAN.:8595092115401
KOD KRAT.:OSIENDSQ13/830W
KOD VÝR.:4058075205277
EAN.:4058075205277
KOD KRAT.:BESM7025W
KOD VÝR.:2335072500
EAN.:8592920068878
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena