EMOS USB kabel 2.0 A/M - USB C/M 1m bílý Kód:SM7025W
KOD KRAT.:BESM7025W
KOD VÝR.:2335072500
EAN.:8592920068878
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Délka balení | 65 mm |
| přepravní rozměr cm | 23.7 cm |
| Šířka balení | 237 mm |
| Účinnost svítidla | 46 |
| Výška balení | 228 mm |
| Výrobce | LEDVANCE |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | >80° st. |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK07 |
| Patice | Ostatní |
| Možnost stmívat | false |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Typ svítidla | Stropnice |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Výška/hloubka | 45.00 |
| EAN | 4058075205277 |
| Délka | 202 |
| Šířka | 202.00 |
| Výška | 45mm |
| Energetická třída | E |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 13 W |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 6 ks |
| KOD | OSIENDSQ13/830W | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075205284 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075205277 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BESM7025W
KOD VÝR.:2335072500
EAN.:8592920068878
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena