PHILIPS predrad.elektron HID-PV Base 150 SON/CDO Q 220-240V
KOD KRAT.:PHWHIDPV150SONQ
KOD VÝR.:871869653157000
EAN.:8718696531570
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169320833 |
| Rozměry | 92x93x93mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 146 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 400 lm |
| EAN | 8720169320833 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003812601 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169320833 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHWHIDPV150SONQ
KOD VÝR.:871869653157000
EAN.:8718696531570
KOD KRAT.:PCE1256
KOD VÝR.:125-6
EAN.:9003399125065
KOD KRAT.:DCKSP100/NSP1P
KOD VÝR.:SP100/NSP1P
EAN.:8596053000293
KOD KRAT.:BESM7027W
KOD VÝR.:2335076013
EAN.:8592920118436
KOD KRAT.:FK-DMM-ECO
KOD VÝR.:7120086
EAN.:8591636007577
KOD KRAT.:ENRC14PPBL2
KOD VÝR.:7638900138740
EAN.:7638900138740
KOD KRAT.:BESM7023
KOD VÝR.:2335072310
EAN.:8592920058053
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752481
KOD VÝR.:872016975248199
EAN.:8720169752481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena