MODUS objímka G13 BJB bez startéru zacvak 26.307.1123.50
KOD KRAT.:MO242113120207
KOD VÝR.:242113120207
| Barva těla | černá |
|---|---|
| Výrobce | LEDVANCE |
| Produktová řada | ANGLE |
| Světelný tok | 320 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Třída svítidla | III |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Materiál | Aluminium |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Výška/hloubka | 18.00 |
| EAN | 4058075842441 |
| Délka | 350.00 |
| Šířka | 36.00 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 8 ks |
| EAN | 4058075842441 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075842458 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4058075842441 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MO242113120207
KOD VÝR.:242113120207
KOD KRAT.:PHLEDCPB4.3/827F
KOD VÝR.:871951434718200
EAN.:8719514347182
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena