PHILIPS reflektor CoreLine Tempo BVP130 117W 16000lm/740 100Y IP66 sym
KOD KRAT.:PHQBVP125-558977
KOD VÝR.:872016955897700
EAN.:8720169558977
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Watch |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394067936 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR41 |
| Označení zdroje | 392/384 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| KOD | DRH392/384BL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 50953110 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394939219 | box | 11 | bli |
| EAN | 5000394067929 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394067936 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:PHQBVP125-558977
KOD VÝR.:872016955897700
EAN.:8720169558977
KOD KRAT.:OB1009036
KOD VÝR.:1009036
EAN.:4012195007517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena