OSRAM OTI DALI 80/220-240/2A1 NFC L UNV1 OSRAM
KOD KRAT.:OS4062172238656
KOD VÝR.:4062172238656
EAN.:4062172238656
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082484088 |
| Délka | 52,5mm |
| Rozměry | 52,5x80x44mm |
| Šířka | 54 |
| Výška | 75 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52.5 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 9007912227908 | box | 11 | ks |
| KOD | EAZ-MS-2.5/3 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4062172238656
KOD VÝR.:4062172238656
EAN.:4062172238656
KOD KRAT.:OSIAYPM05U17.5X14.51
KOD VÝR.:4058075279278
EAN.:4058075279278
KOD KRAT.:SISSV5310E
KOD VÝR.:SSV5310E
EAN.:8592718022808
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
KOD KRAT.:MOPIK26M
KOD VÝR.:OZAWPIK26M
EAN.:5902288988566
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena