LEDVANCE LED žárovka filament PFM A60 7.5W/75W E27 4000K 1055lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854060854
KOD VÝR.:4099854060854
EAN.:4099854060854
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854048869 |
| Délka | 113.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854048876 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854048869 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854048869 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854060854
KOD VÝR.:4099854060854
EAN.:4099854060854
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/700IS
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/700ISO3
EAN.:8596099020170
KOD KRAT.:OS4099854048944
KOD VÝR.:4099854048944
EAN.:4099854048944
KOD KRAT.:MGER205110/dm/dbH828
KOD VÝR.:ER205110/dm/db-HRv00-2B+024D045D
EAN.:4892657102147
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1/1050ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/1050ND
EAN.:8595073709285
KOD KRAT.:MGF28100RC-w/828/SV
KOD VÝR.:F28100RC-w
EAN.:4892657060270
KOD KRAT.:OSEST8VALUN18865
KOD VÝR.:4099854026379
EAN.:4099854026379
KOD KRAT.:MGLC1403CS/WW/E14
KOD VÝR.:LC1403CS
EAN.:4892657052428
KOD KRAT.:BEG3101
KOD VÝR.:1444150023
EAN.:8595025339812
KOD KRAT.:MOLVLEDAL4500
KOD VÝR.:LVLEDAL4500
EAN.:8595073776065
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena