WAGO krabicová svorka 5x0.5-2.5 mm2 transp/žlutá Kód:2273-205 ;pytel=2500ks
KOD KRAT.:WG2273-205-P
KOD VÝR.:2273-0205-60341901
EAN.:4055143630047
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025302335 |
| Délka | 7 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 70 mm |
| Délka přívodu | 7 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 5 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 44 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 205 mm |
| Výška balení | 440 mm |
| KOD | BEP0517 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025311009 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310996 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025302335 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920047248 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-205-P
KOD VÝR.:2273-0205-60341901
EAN.:4055143630047
KOD KRAT.:OSEDD9/840EM
KOD VÝR.:4058075823198
EAN.:4058075823198
KOD KRAT.:KCHNP04600
KOD VÝR.:HNP04600
KOD KRAT.:BEP0413
KOD VÝR.:1902040300
EAN.:8595025301086
KOD KRAT.:AMZB5AW33
KOD VÝR.:ZB5AW33
EAN.:3389110909937
KOD KRAT.:BEP0410
KOD VÝR.:1902041000
EAN.:8595025301079
KOD KRAT.:BEP0511
KOD VÝR.:1902050150
EAN.:8595025309457
KOD KRAT.:KCNH06
KOD VÝR.:NH06
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCKVDDHS12250B
KOD VÝR.:KVDDHS12/250B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena