PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301208 |
| Délka | 2 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 80 mm |
| Délka přívodu | 2 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 270 mm |
| EAN | 8595025301208 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920103661 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025310408 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310392 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920043592 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP0312 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920043585 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:WG2273-205-P
KOD VÝR.:2273-0205-60341901
EAN.:4055143630047
KOD KRAT.:OSEDD9/840EM
KOD VÝR.:4058075823198
EAN.:4058075823198
KOD KRAT.:KCHNP04600
KOD VÝR.:HNP04600
KOD KRAT.:BEP0413
KOD VÝR.:1902040300
EAN.:8595025301086
KOD KRAT.:AMZB5AW33
KOD VÝR.:ZB5AW33
EAN.:3389110909937
KOD KRAT.:BEP0410
KOD VÝR.:1902041000
EAN.:8595025301079
KOD KRAT.:BEP0511
KOD VÝR.:1902050150
EAN.:8595025309457
KOD KRAT.:KCNH06
KOD VÝR.:NH06
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCKVDDHS12250B
KOD VÝR.:KVDDHS12/250B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena