LEDVANCE LED nástrčka DULUX S EM 3.5W/7W G23 4000K 400lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDS3.5/840EM
KOD VÝR.:4058075822955
EAN.:4058075822955
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854432163 |
| Délka | 908.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1530 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| KOD | OS4099854432163 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854432163 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854432170 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEDS3.5/840EM
KOD VÝR.:4058075822955
EAN.:4058075822955
KOD KRAT.:PHIH8718696176313
KOD VÝR.:871869617631300
EAN.:8718696176313
KOD KRAT.:OS4099854482564
KOD VÝR.:4099854482564
EAN.:4099854482564
KOD KRAT.:OSA5007ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415202
EAN.:4008321415202
KOD KRAT.:OSEF1906G-828285
KOD VÝR.:4058075836945
EAN.:4058075836945
KOD KRAT.:KKLK80X28T_HB
KOD VÝR.:LK 80x28/T
EAN.:8595057617308
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena