PHILIPS HUE-WA svít.liniov.LED Play.Tube 20W 1800lm/820-65/WCA IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHIH8718696176313
KOD VÝR.:871869617631300
EAN.:8718696176313
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822955 |
| Délka | 135.00 |
| Průměr | 32.30 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 7 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G23 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 400 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | OSEDS3.5/840EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822955 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822962 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8718696176313
KOD VÝR.:871869617631300
EAN.:8718696176313
KOD KRAT.:OS4099854482564
KOD VÝR.:4099854482564
EAN.:4099854482564
KOD KRAT.:OSA5007ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415202
EAN.:4008321415202
KOD KRAT.:OSEF1906G-828285
KOD VÝR.:4058075836945
EAN.:4058075836945
KOD KRAT.:KKLK80X28T_HB
KOD VÝR.:LK 80x28/T
EAN.:8595057617308
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena