LEDVANCE SMART+ luster P47 4.9W/40W E14 27-6500K 470lm Dim 20Y WIFI
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854075469 |
| Délka | 100.00 |
| Průměr | 37.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | B38 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854075469 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854075469 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854075476 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/92724
KOD VÝR.:871951433393200
EAN.:8719514333932
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena