LEDVANCE SMART+ nástěnné svítidlo Cube UPD 13.5W 900lm/RGBW WIFI˙
KOD KRAT.:OSISMCUBEUPD13.5
KOD VÝR.:4058075478077
EAN.:4058075478077
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480088636 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 74 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 74 mm |
| EAN | 3606480088636 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9C21732 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISMCUBEUPD13.5
KOD VÝR.:4058075478077
EAN.:4058075478077
KOD KRAT.:AMA9C21843
KOD VÝR.:A9C21843
EAN.:3606480096860
KOD KRAT.:PHLEDWGU104.9/RGB
KOD VÝR.:871869978713400
EAN.:8718699787134
KOD KRAT.:OSF4058075835269
KOD VÝR.:4058075835269
EAN.:4058075835269
KOD KRAT.:SISSV1201
KOD VÝR.:SSV1201
EAN.:8592718018979
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
KOD KRAT.:PHIH8720169159075
KOD VÝR.:872016915907500
EAN.:8720169159075
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH50610/30/P7
KOD VÝR.:8718696175989
EAN.:8718696175989
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena