LEDVANCE SMART+ luster P47 4.9W/40W E14 27-6500K 470lm Dim 20Y WIFI
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Projector (generace 2) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514528611 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | tracklight |
| Úhel vyzařování | 38 st. |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 30 W |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 911401847182 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951452861199 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514528611 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQST151T30S/930WBWH | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/92724
KOD VÝR.:871951433393200
EAN.:8719514333932
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena