OSRAM LED svíčka filament COMF B35 3.4W/40W E14 2700K 470lm Dim 15Y čirá
KOD KRAT.:OS4058075602731
KOD VÝR.:4058075602731
EAN.:4058075602731
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854061653 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854061653 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854061653 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854061660 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075602731
KOD VÝR.:4058075602731
EAN.:4058075602731
KOD KRAT.:OSESMA9TWWF/3#
KOD VÝR.:4058075485730
EAN.:4058075485730
KOD KRAT.:OSEVP4.9/840E14/3
KOD VÝR.:4058075476219
EAN.:4058075476219
KOD KRAT.:OSESMA14DWF/3
KOD VÝR.:4058075778979
EAN.:4058075778979
KOD KRAT.:OSISMORMG2630x30GWF
KOD VÝR.:4058075572799
EAN.:4058075572799
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena