PHILIPS LED nástrčka PL-L HF 8W/18W 2G11 4000K 1000lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840HF
KOD VÝR.:871951448678200
EAN.:8719514486782
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854466663 |
| Délka | 100.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | BW35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OS4099854466663 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854466663 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854466670 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840HF
KOD VÝR.:871951448678200
EAN.:8719514486782
KOD KRAT.:OS4099854391996
KOD VÝR.:4099854391996
EAN.:4099854391996
KOD KRAT.:OS4099854434907
KOD VÝR.:4099854434907
EAN.:4099854434907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena