PHILIPS HUE-WA stropní svítidlo Aurelle 21W 2450lm/822-65/WA IP20 ; bílá˙
KOD KRAT.:PHIH8719514382688
KOD VÝR.:871951438268800
EAN.:8719514382688
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657071702 |
| Délka | 108 |
| Energetická třída | E |
| Rozměry | 104 x 60 mm |
| Balení | 60 ks |
| Váha | 0.059 kg |
| Průměr | 60 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 63 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Příkon | 6.8 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 119 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 65 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 810 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | MGLG9808CS/WW/E27 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657071702 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514382688
KOD VÝR.:871951438268800
EAN.:8719514382688
KOD KRAT.:MDDI1.0-8/100
KOD VÝR.:DI1.0-8/100
EAN.:8594031136866
KOD KRAT.:MOHBM250W4KC/ND
KOD VÝR.:HBM250W4KC/ND
EAN.:8596099033262
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:LG088191
KOD VÝR.:088191
EAN.:3414971617995
KOD KRAT.:KCNH01
KOD VÝR.:NH01
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena